درباره ما

شرکت خدمات گردشگری مسافرتی همای سعادت در سال ۱۳۸۰ تاسیس شد و از همان ابتدا کار خود را با برگزاری تورهای مختلف داخلی و خارجی شروع کرد. تور مشهد از اصفهان و تور مشهد از تهران از جمله محبوب ترین تورهایی بوده اند که در این سال ها در آژانس همای سعادت به مشتریان ارائه شده است. همچنین همای سعادت مفتخر است که به عنوان یکی از آژانس های مسافرتی پیشرو در زمینه تور کیش از تهران و تور کیش از اصفهان شناخته شود. البته تور های مختلف دیگری مثل تور قشم از تهران ، تور قشم از اصفهان و … نیز در برنامه های مداوم کاری همای سعادت وجود دارد.

همای سعادت تلاش کرده است تا با نظم، قانونمندی و صداقت به مشتریان ارائه خدمت کند. به همین علت است که برخی تورهای این مجموعه مثل تور مشهد از تهران یا تور کیش از تهران، در مقایسه با رقبای هم رده بسیار پر رونق است.
این مجموعه علاوه بر فروش، با راه اندازی سامانه رزرواسیون رزرو آنلاین تور در سایت etour24.net، به ارائه اطلاعات جامع در زمینه تور، مقاصد گردشگری، معرفی هتل ها و جاذبه ها و … سعی در بالا بردن سطح کیفی سفرها دارد. البته شما به راحتی می توانید بلیط یا تورهایی مثل تور کیش از تهران ، تور قشم از تهران ، تور مشهد از تهران ، تور مشهد از اصفهان، تور قشم از اصفهان، تور کیش از اصفهان و … را از طریق این سایت رزرو کنید.

طراحی سایت و پشتیبانی با رایان پرتو
© 2007-2019 - Powered By Sharp Reservation System v3.1.11 , All Right Reserved.